تبلیغات
سمپاد 93
 
 
 
mihanblog.com

چرا تاکسی زرد است ؟

نویسنده : آرمین | تاریخ : 07:33 ب.ظ - چهارشنبه 29 آبان 1392

سمپاد 93 | sampad93.mihanblog.com
در بسیاری از کشورهای جهان تاکسی‌های زرد رنگ در شهرها تردد می‌کنند و برخی از این شهر‌ها در انتخاب رنگ زرد برای تاکسی‌هایشان تاریخچه مشترکی را دارند. شاید برای بسیاری از ما هر از گاهی این سوال به ذهن خطور کند که چرا رنگ زرد برای تاکسی‌ها در بسیاری از کشورها معمول شده و در واقع فلسفه انتخاب رنگ زرد برای تاکسی‌ها چیست؟
در سال 1908 میلادی «آلبرت راک ول»، مدیر و موسس شرکت حمل‌ونقل «New Departure» در شهر «بریستول» در ایالت «کنکتیکت» آمریکا به منظور ارزیابی سیستم تاکسیرانی اروپا عازم این قاره شد با این امید که شاید بتواند سیستم مشابهی را در شهر واشنگتن دی سی نیز راه‌اندازی کند.
در آن زمان در شهرهای «ویکاف»، «چرچ» و «پارتریج» نیز تعدادی از تاکسی‌های زرد و نارنجی رنگ «راک ول» که در سال 1909 میلادی در خیابان‌های منطقه «منهتن» تردد می‌کردند، استفاده می‌شدند.
در ماه مارس 1910 میلادی، شرکت تاکسیرانی کانکتیکت و در واقع روسای شرکت حمل‌ونقل New Departure، مسئولیت مدیریت و کنترل تاکسی‌های شهرهای ویکاف، چرچ و پارتریج را برعهده گرفتند.
اما بالاخره در تاریخ چهارم آوریل 1912 میلادی کمپانی تاکسیرانی «Yellow Taxicab» با تاکسی‌های زرد رنگ خود وارد میدان شد.
نرخ کرایه‌های تاکسی‌ این شرکت در آن سال‌ها برای هر 1.6 کیلومتر، 50 سنت بود. بعلاوه در میان مدیران و سرمایه‌گذاران این شرکت، آلبرت راک ول و شرکت تاکسیرانی کانکتیکت نیز حضور داشتند.

شرکت Yellow Taxicab اندکی پس از تاسیس، با شرکت Cab and Taxi ادغام شد و به پشتوانه قدرت شرکت Connecticut Cab، این تجارت نوپا توانست بخش اعظمی از بازار نیویورک را به خود اختصاص دهد. اما حیات مستقل این شرکت بسیار کوتاه بود و در نهایت جنگ کرایه‌ها و محدودیت‌ها منجر به ادغام این شرکت با شرکت حمل و نقل Mason-Seaman در سوم مارس 1914 میلادی شد.
از سوی دیگر در سال 1914 میلادی شرکت Yellow Cab شیکاگو از سوی «جان هرتز» تاسیس شد. تاکسی‌های این شرکت با طراحی ویژه و موتور چهار سیلندر با هدف کاربری تاکسی از سوی شرکت Racing Body تجهیز شدند.
بنابر اعلام مسئولان شرکت Yellow Cab، فلسفه رنگ و نام «زرد» که از سوی «جان هرتز» برای این شرکت انتخاب شده به دنبال یک مطالعه از سوی دانشگاه شیکاگو صورت گرفته است. این تحقیق نشان می‌دهد رنگ زرد، آسان‌ترین رنگ برای تشخیص و دیدن است.
به نقل از سایت اینترنتی کالرلاورز، با وجود تاکسی‌های زرد رنگ در نیویورک و تاکسی‌های مشکی رنگ در لندن و نیز تاکسی‌های صورتی رنگ در مکزیکوسیتی به نظر می‌رسد که اکنون در شهرهای مختلف رنگ‌های متفاوتی برای تاکسی‌ها تعیین می‌شود.

البته در حالی که رنگ بسیاری از تاکسی‌ها طوری انتخاب می‌شوند که برای مسافران براحتی قابل تشخیص باشند اما برخی تاکسی‌ها نیز با توجه به شرکت‌های مختلف گرداننده آن‌ها رنگ‌های متفاوتی دارند مثلا در شیکاگو برای تاکسی‌ها یک رنگ مشخص و واحد وجود ندارد و رنگ آنها بر اساس شرکت‌های گرداننده‌شان انتخاب شده است.
از سوی دیگر در برخی موارد رنگ تاکسی‌ها مانند شهر بوستون تحت حمایت قانون است. در مکزیکوسیتی نیز تاکسی‌هایی با رنگ زرد، سبز و سفید با یک نوار قرمز رنگ در اطراف آنها وجود دارد. هم‌چنین در این شهر تاکسی‌های صورتی رنگی وجود دارد که منحصرا متعلق به زنان هستند.
نکته جالب‌تر اینکه در شهر شانگهای چین، تنها شرکت‌هایی حق انتخاب رنگ تاکسی‌های خود را دارند که بیش از هزار دستگاه تاکسی داشته باشند که د 

بعد از میلیارد و بیلیون ...

نویسنده : آرمین | تاریخ : 06:22 ب.ظ - شنبه 25 آبان 1392

برای خواندن عدد های خیلی بزرگ نامی را به کار می بریم که اروپائیان از ریشه واژه های لاتینی ، یا زبانهای دیگر اروپایی برای آنها انتخاب کرده ا ند.که اینجا به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:

 

یک میلیون                                                                   1٫000٫000

 میلیون (  million) یعنی هزار هزار، در زبان لاتینی  mille به معنی هزار به کار رفته است. در گذشته ما این عدد را دو کـُـرور می نامیدیم. کـُـرور واژه ای هندی است که در زبان فارسی به معنی پانصد هزار به کــار می رفت. یک میلیون یک دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

 یک بیلیون                                                               1٫000٫000٫000

بیلیون (  billion) یعنی هزار میلیون. در بعضی کشورها این عدد را میلیارد (  milliard) می نامند. در زبان لاتین bi  به معنای دو است.  یک بیلیون دو دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

 

یک تریلیون                                                        1٫000٫000٫000٫000

 

تریلیون (  trillion) یعنی هزار بیلیون. در زبان لاتین tri  به معنای سه است.  یک تریلیون سه دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

 

یک کادریلیون                                                 1٫000٫000٫000٫000٫000

 

کادریلیون (  quadrillion) یعنی هزار تریلیون. quad به معنی چهار است. یک کادریلیون چهار  دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

 

یک کـَـنتیلیون                                          1٫000٫000٫000٫000٫000٫000

 

کـَـنتیلیون (  quintillion)  یعنی هزار کادریلیون. quint به معنی پنج است. یک کنتیلیون پنج  دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

 

 

یک سیکستیلیون                                1٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000

 

سیکستیلیون (sixtillion -  séxtillion) یعنی هزار کـَـنتیلیون.  séx به معنی شش است. یک سیکستیلیون شش  دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

 

یک سـِـپتیلیون                              1٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000

 

سپتیلیون (  septillion) یعنی هزار سیکستیلیون. sept به معنی هفت است. یک سپتیلیون هفت  دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

 

یک اُکتیلیون                          1٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000

 

اُکتیلیون(  octillion) یعنی هزار سپتیلیون. oct  به معنی هشت است. یک اکتیلیون هشت  دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

 

یک نونیلیون                    1٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000٫000

 

نونیلیون(  nonillion) یعنی هزار اکتیلیون.  non  به معنی نـه است. یک نونیلیون  نه  دستهٔ سه تایی صفر  بیشتر از هزار دارد.

و بی نهایت ادامه دارد...

 

معنی پپسی و کوکاکولا

نویسنده : آرمین | تاریخ : 06:20 ب.ظ - شنبه 25 آبان 1392

 

هشدار میکروسافت

نویسنده : آرمین | تاریخ : 03:54 ب.ظ - یکشنبه 19 آبان 1392

اگر هنوز هم از سیستم عامل ۱۲ ساله مایکروسافت یعنی ویندوز XP استفاده می کنید براساس هشدار جدید این شرکت باید سیستم عامل خود را تا فروردین ۹۳ ( آوریل ۲۰۱۴) تغییر دهید چرا که میزان آلوده شدن این سیستم عامل با بدافزارها پس از این تاریخ افزایش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام وبه نقل از مهر، در تاریخ ۸ آوریل سال ۲۰۱۴ (۱۹ فروردین ۱۳۹۳) پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز XP رسما خاتمه می یابد و پس از این تاریخ این سیستم عامل قدیمی دیگر آپدیتهای امنیتی، هاتفیکسهای غیر امنیتی، پشتیبانی رایگان/غیر رایگان و آپدیتهای تکنیکی محتوایی دریافت نمی کند.

این امر الزاما به این معنا است که حفره های جدید روی این سیستم عامل، تأثیرگذار خواهند بود و مایکروسافت برای رفع آن کاری از پیش نمی برد.

در دومین سه شنبه هرماه میلادی مایکروسافت بسته های امنیتی جدید منتشر می کند که نوعا به صورت اتوماتیک توسط رایانه های ویندوزی دانلود و نصب می شود. هکرها در روزهای پس از آن یعنی روزهای چهارشنبه دستگاه هایی که این بسته ها را دریافت نکرده اند را هدف می گیرند، چرا که آنها پیش از آن آپدیتهای مایکروسافت را به دقت بررسی کرده و تلاش می کنند حفره هایی که مایکروسافت در این بسته ها سعی در اصلاح آن دارد را شناسایی کنند.

پس از آوریل ۲۰۱۴ این پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز XP خاتمه می یابد و اگر مشکل جدی برای کاربران آن ایجاد شود مایکروسافت از آنها پشتیبانی نخواهد کرد. از سوی دیگر مجرمان سایبر از حفره امنیتی مطلع شده و ویندوز XP برای رفع آن به روز نمی شود.

درحال حاضر نرخ آلوده شدن سیستم عامل XP نسبت به سایر ویندوزها بیشتر از سایر سیستم های عامل است که این میزان در مقایسه با ویندوز ۸ به شش برابر می رسد.
 

اهداف قیام امام حسین

نویسنده : آرمین | تاریخ : 03:34 ب.ظ - یکشنبه 19 آبان 1392

قیام امام حسین(ع) دارای ابعاد مختلفی است كه در این میان زمینه ها و دلایل شكل گیری این نهضت عظیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.تبیین علت های قیام عاشورا همواره الهام بخش مسلمانان و به ویژه شیعیان در اعصار متمادی بوده است.

برای بررسی دلایل قیام حضرت سیدالشهدا(ع) بایستی ویژگی های دوره امامت آن حضرت مورد توجه قرار گیرد،آنچه مسلم است دوران امامت حسین بن علی(ع) را می توان به دو بخش دوره حاكمیت معاویه و حكومت یزید تقسیم كرد.


"در حقیقت در زمان امام حسین(ع)انحراف از اصول و موازین اسلام كه پس از رحلت رسول خدا(ص) آغاز و در زمان عثمان خلیفه سوم گسترش یافته بود به اوج خود رسید.در این دوره معاویه كه سالها به عنوان استاندار در منطقه شام حكومت كرده و موقعیت خود را كاملا تثبیت نموده بود،به نام خلیفه مسلمین سرنوشت و مقدرات كشور اسلامی را در دست گرفته و حزب اموی را بر امت اسلام مسلط ساخته بود.
 

ترکیب استقلال مقابل تراکتور

نویسنده : آرمین | تاریخ : 02:08 ب.ظ - جمعه 17 آبان 1392

ترکیب استقلال برابر تراکتورسازی مشخص شد


از سوی امیر قلعه نویی ترکیب تیم فوتبال استقلال برای بازی مقابل تراکتورسازی مشخص شد.


به نقل از سایت باشگاه استقلال، مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، پژمان نوری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، ساموئل، احمد جمشیدیان، آرش برهانی و مهدی نظری در ترکیب تیم فوتبال استقلال به میدان می‌روند.

این دیدار از ساعت 15:15 در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز می شود. 

قرار دادن لوگو وبلاگ

نویسنده : آرمین | تاریخ : 11:59 ق.ظ - جمعه 17 آبان 1392

به تصویر کوچک یا آیکونی که در کنار عنوان وبلاگ شما  در مرورگر قرار دارد اصطلاحا Favicon می گویند.
حالا می خوام نحوه قرار دادن این آیکون رو به آموزش بدم.
برای این کار ما دو lرحله پیش رو داریم
- ساخت آیکون
- قرار دادن کد نمایش آیکون برای سایت یا وبلاگ
برای ساخت آیکون می توانید از نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ و … استفاده کنید.
نرم افزار فتوشاپ را باز کرده و  یک فایل جدید با سایز ۱۶*۱۶ px پیکسل باز کنید.
+توجه داشته باشید که سایز ۱۶*۱۶ یک سایز خیلی کوچک هست و فضا جهت طراحی خیلی محدود است.
بعد از اینکه عکس خودتون رو طراحی کردید باید عکس رو تبدیل به آیکون کنید.
برای تبدیل عکس به آیکون از [ این سایت ] استفاده کنید.بعد از تبدیل favicon رو بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید.فایل دانلود شده اسمش این هست : favicon.ico
فیو آیکونی که دخیره کردید رو توی سایتی که اجازه آپلود فایل با پسوند  ico را می دهید آپلود کنید.مثلا  [ این جا ]
برای دریافت کد به لینک زیر برید و آدرس فیو آیکون اپلود شده رو وارد کنید تا کد فیو آیکون براتون ساخته بشه.

[ ساخت کد فیو آیکون ]

یا اینکه  آدرس فایل آپلود شده را توی کد زیر قرار بدید
<link rel="shortcut icon" type="image/ico" href="addres aks">

به قسمت ویرایش قالب خود رفته و عبارت  <head> را پیدا کنید،حالا کد ساخته شده بالا را بعد از این کد <head> قرار دهید.
حالا وب خود را باز کنید.آیکون شما کنار عنوان وب شما در مرورگر نمایش داده می شود.
+هرگونه مشکلی در این رابطه داشتید از طریق نظر با ما در میان بگذارید.


 

سوالات ریاضی ششم تیزهوشان

نویسنده : آرمین | تاریخ : 11:48 ق.ظ - جمعه 17 آبان 1392

سوالات ریاضی ششم دبستان
برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود  -- منبع : سمپاد 93 -- 

نابغه ها چگونه نابغه شدند ؟

نویسنده : آرمین | تاریخ : 11:37 ق.ظ - جمعه 17 آبان 1392


سرگذشت زندگی نابغه ها
- آلبرت انیشتن: در کودکی دچار بیماری دیسلسیک بود. یعنی معنی و مفهوم کلمات و عبارات را درست تشخیص نمی داد. معلم آلبرت انیشتن او را عقب مانده ذهنی، غیر اجتماعی و همیشه غرق در رویاهای احمقانه توصیف می کرد، ضمنا وی دوبار در امتحانات کنکور دانشگاه پلی تکنیک زوریخ مردود شد!!

۲- توماس ادیسون: که معلمانش از آموزش او در مدرسه عاجز مانده بودند در تمام طول تحصیل کم ترین نمره ها را از درس فیزیک می گرفت ولی همین شخص بعدها موفق شد بیش از هزار وصد و پنجاه اختراع به جامعه بشریت عرضه کند که بیشتر آنها در زمینه علم فیزیک بوده است!!

۳- بتهون: معلم او می گفت در طول زندگیش “اوچیزی یاد نخواهد گرفت”

۴- پیکاسو: یکی از معروفترین نقاشان جهان بدون کمک و حضور پدرش که در زمان امتحانات کنارش می نشست نمی توانست در درس هایش نمره قبولی کسب کند!!

۵- هیلتون: که مالک بیش از ۳۰۰ هتل در سرتاسر دنیاست در دوران کودکی برای گذران زندگی مجبور بود کف سالنها و هتل ها را طی بکشد!!

۶- جیمز وات: که مخترع ماشین بخار بود فردی کودن توصیفش می کردند!!

۷- امیل زولا: نویسنده بزرگ فرانسوی دانش آموزی تنبل بود که در مدرسه از درس ادبیات معمولا نمره صفر می گرفت!

۸- ناپلئون بنا پارت: مدرسه خود را با رتبه ۴۲ به عنوان یک دانش آموز غیر ممتاز ترک کرد!!

۹- لویی پاستور: در مدرسه یک محصل متوسط بود و در دوره لیسانس در درس شیمی بین ۲۲ نفر رتبه ۲۲ را کسب کرد!

 

بازدید مجازی از موزه تنوع زیستگاه ها

نویسنده : آرمین | تاریخ : 07:22 ب.ظ - چهارشنبه 15 آبان 1392

برای ورود کلیک نمایید.

سمپاد 93 

گزارش تصویری خداحافظی مجیدی

نویسنده : آرمین | تاریخ : 06:40 ب.ظ - چهارشنبه 15 آبان 1392

فرهاد مجیدی در هفتم آبان 1392، در اواخر بازی استقلال و مس در ورزشگاه آزادی، پیراهن شماره 7 خود را برای همیشه از تن بیرون آورد. مجیدی با فوتبال خداحافظی کرد و به تاریخ باشگاه استقلال پیوست.

http://vivaupload.ir/images/dsjb6e4ymx9ot55n217m.jpg

به ادامه مطلب بروید.
 

ربات انسان نما

نویسنده : آرمین | تاریخ : 06:34 ب.ظ - چهارشنبه 15 آبان 1392

سمپاد 93 - SAMAD93.MIHANBLOG.COM

این ربات دارای استخوان و ماهیچه است.
امید است با گذر زمان این ربات ها پیشرفت کنند.
منبع : سمپاد 93


 

گوشی منحنی

نویسنده : آرمین | تاریخ : 06:33 ب.ظ - چهارشنبه 15 آبان 1392

جی‌اس‌ام آرنا نوشت:این گوشی هوشمند که مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ساخته شده است، از ماه آینده توسط سه اپراتور اصلی کره جنوبی به دست کاربران می‌رسد و به عنوان اصلی‌ترین رقیب Galaxy Round سامسونگ در این بازار حضور میابد.

گوشی هوشمند Galaxy Round سامسونگ نخستین محصول مجهز به نمایشگر منحنی در جهان است که مدتی پیش به صورت انحصاری وارد بازار کره جنوبی شد.

به طور کلی باید گفت مهم‌ترین قابلیت گوشی هوشمند G Flex که آن را از دیگر محصولات موجود در بازار متمایز می‌کند نمایشگر منحنی آن است. این گوشی هوشمند نمایشگر لمسی ۶ اینچی از نوع OLED دارد که تصاویر در آن با کیفیت ۷۲۰ پیکسل به نمایش درمی‌آیند.

برای این گوشی هوشمند حالتی موسوم به IMAX در نظر گرفته شده است که در حالت افقی تصاویر در نمایشگر منحنی شبیه به سینما پخش می‌شوند. این حالت به کاربران امکان می‌دهد برای تماشای تصاویر ویدیویی یا انجام بازی‌های رایانه‌ای تجربه متفاوتی را انجام دهند.

lgmobile

از دیگر قابلیت‌های منحصر به‌فردی که در این محصول به کار رفته است می‌توان به سیستم هوشمند خود ترمیمی آن اشاره کرد که اگر فیلم‌ها به میزان اندک مشکل داشته باشند، آن‌ها را برطرف می‌کند.

گوشی هوشمند LG G Flex به پردازنده چهار هسته‌ای Qualcomm Snapdragon 800 SoC با توان ۲٫۲۶ گیگاهرتز برای هر هسته پردازشگر مجهز شده است و از دیگر قابلیت‌های به کار رفته در آن می‌توان به رم ۲ گیگابایتی، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی، قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه microSD و دوربین دیجیتالی ۱۳ مگاپیکسلی اشاره کرد.

این گوشی هوشمند تمام امکانات مورد نیاز کاربر را در جعبه خود جا داده است و قابلیت‌هایی از جمله پشتیبانی از شبکه مخابراتی LTE-A، سیستم‌عامل Android 4.2.2 Jelly Bean و رابط کاربری ویژه شرکت سامسونگ را شامل می‌شود.
 

گران ترین bmw دنیا

نویسنده : آرمین | تاریخ : 06:21 ب.ظ - چهارشنبه 15 آبان 1392

چینی ها نمونه ای از خودروی “بی ام و” Z4 را رونمایی کرده اند که با روکش طلا و فلس های استخوانی و پر ساخته شده است.

جنس این اژدهای تزیینی که روی خودرو نصب شده از استخوان گاو است.

635187334492405262

BMW بالدار با روکش طلا ! + عکس

635187334637699790 635187334779063925 635187334964432460 635187335317727786 635187335521258137 635187335681904200
 

عجیب ترین هویج دنیا

نویسنده : آرمین | تاریخ : 06:12 ب.ظ - چهارشنبه 15 آبان 1392

 

فلش 1 ترابایتی

نویسنده : آرمین | تاریخ : 08:34 ب.ظ - دوشنبه 13 آبان 1392

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ امروزه فلش درایو‌ها در اندازه و شکل‌های مختلفی از راه می‌رسند، در حالی که ظرفیتی حداقل ۱ ترابایتی دارند و از اتصال USB 3.0 نیز بهره می‌برند که این سرعت انتقال اطلاعات را نیز بسیار بالا می‌رود.

کینگستون هم حافظه فلشی ارائه کرده است که به آن لقب " بزرگترین ظرفیت جهان" را داده است. در این حافظه شما قادر خواهید بود با سرعت ۲۴۰ مگابایت به خواندن اطلاعات و با سرعت ۱۶۰ مگابایت بر ثانیه به نوشتن اطلاعات بپردازید.

[عکس: 712723_355.jpg]


DataTraveler HyperX محافظی از آلیاژ مخصوص دارد که آن را از ضربات مختلف محافظت می‌کند. در حال حاضر تنها نسخه ۵۱۲ گیگابایتی این حافظه در دسترس است و با قیمت ۱۷۵۰ دلار به فروش می‌رسد. مدل ۱ ترابایتی نیز مدتی بعد از راه خواهد رسید و باید ببنیم چه قیمتی خواهد داشت.

معرفی اولین فلش درایو 1 ترابایتی توسط کینگستون 

ده محصول ضدآب هوشمند

نویسنده : آرمین | تاریخ : 08:25 ب.ظ - دوشنبه 13 آبان 1392


یکی از دشمنان سرسخت لوازم و ابزار الکترونیکی آب و رطوبت می باشد و با نفوذ آب داخل آنها دچار صدماتی مانند سوختن یا حتی خطر برق گرفتگی برای استفاده کننده از آن را دارد . برای همین اکثر سازندگان لوازم الکترونیکی برای کمتر صدمه دیدن لوازم ، راههای برای جلوگیری از نفوذ آب داخل دستگاه را امتحان کرده و در محصولات خود به کار می برند .
۱۰ محصول الکترونیکی ضد آب

 

 

در زیر۱۰ محصول الکترونیکی ضد آب  یا به اصطلاح Water proof  را می توانید مشاهد نمایید :

 

+ سه راهی برق ضد آب

+ لپ تاپ های ضد آب

 

+ آیفون ضد آب

 

+ کی برد ضد آب

 

+ ماوس ضد آب

 

+ هارد اکسترنال ضد آب

 


 


+ تلویزیون پرتابل سونی ضد آب

 

+ موزیک پلیر ضد آب سونی

 

+ چراغ قوه ضد آب با امکان فیلمبرداری زیر آب !!

 

 
 

معما جالب

نویسنده : آرمین | تاریخ : 08:21 ب.ظ - دوشنبه 13 آبان 1392

معما کدام در ؟

مسئولان یک زندان قصد دارند به زندانیان خود شانس آزادی بدهند، به همین خاطر آنها را به ترتیب وارد سالنی می کنند که در این سالن 2 در وجود دارد.
که یکی از آنها در آزادی است و در دیگر در اعدام است ...

به ادمه مطلب بروید ....


 

دانلود نرم افزار 90

نویسنده : آرمین | تاریخ : 04:47 ب.ظ - یکشنبه 12 آبان 1392


به دنبال اخبار فوتبال ایران و برنامه نود هستید؟ این نرم افزا را دانلود کنید.

برنامه نود نام برنامه‌ای زنده‌ای است که دوشنبه شب هر هفته از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود. بنیانگذار، مجری و تهیه کنندهٔ این برنامه عادل فردوسی پور و موضوع این برنامه درباره فوتبال ایران است.


 امکانات نرم افزار:
- آخرین اخبار نود
- آخرین رده‌بندی لیگ برتر
- تصاویر دوربین نود
- نتایج زنده فهرست برندگان SMS
- تماس با نود از طریق ایمیل و پیام کوتاه

 
این برنامه مخصوص اندروید و آیفون است
دانلود در ادامه مطلب

 

هر سال یک حیوان

نویسنده : آرمین | تاریخ : 04:12 ب.ظ - یکشنبه 12 آبان 1392

 

آزمون آنلاین ریاضی هفتم

نویسنده : آرمین | تاریخ : 03:43 ب.ظ - یکشنبه 12 آبان 1392

     به دلیل نظرات زیاد مبنی بر آسان بودن آزمون
توجه این آزمون بدون ثبت نام می باشد و اگر شما آزمونی پیدا کردید که ثبت نام باشد در قسمت نظرات اعلام نمایید.
و من قبول دارم که آزمون آسان است ولی من که آن را نساختم !!
پس هرگونه توهین ممنوع ( با دوستانی از جمله ... - که نام نمی برم - )
ممنون .
مدیر سمپاد 93


نکته 2 : من قصد دارم یک وبلاک جدید درست کنم که سوالات هفتم در آن قرار گیرد.
لطفا در قسمت نظرات اعلام نمایید.
جدید :

آآآآآآآآههههههههههههههههههههههههههههههااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییی

شراره  وسیمین شما که با هم دعوا دارید برید تو  ... دعوا کنید .
چرا اومید  تو  اینجا  خودتون رو خالی می کنید
 
هر چی فحش دادید به پدر و مادر خودتون .

( قابل توجه کسانی که می گویند مدیر سایت کجاست !!! )

تو این
  فصل دوم :عدد صحیح

         شروع آزمون1

                                                                  شروع آزمون2 

             
شروع آزمون 3

                                                 جدید                                             

شروع آزمون4new new new 
http://www.hilalcommittee.com/new_animated.gif
آزمون آنلاین هفتم - ریاضی - فصل معادله   برای ورود کلیک کنید

از دست ندید ویژه


12 فروردین 93برچسب ها : آزمون آنلاین هفتم , آزمون آنلاین ریاضی هفتم , آزمون تیزهوشان آنلاین , آزمون سخت , ویژه , بهترنی آزمون ,
 

انیمیشن مهدی آذریزدی

نویسنده : آرمین | تاریخ : 11:43 ق.ظ - جمعه 10 آبان 1392

گفتگو با کارگردان این انیمیشن زیبا

به ادامه مطلب بروید.
منبع : ایسنا

 

شعبده با کم ترین و راحت ترین وسایل ممکن

نویسنده : آرمین | تاریخ : 11:25 ق.ظ - جمعه 10 آبان 1392

 

جالب ترین جمله انگلیسی

نویسنده : آرمین | تاریخ : 11:15 ق.ظ - پنجشنبه 2 آبان 1392

جالب ترین جمله انگلیسی
این جمله با کلمه ای یک حرفی آغاز می شود٬ کلمه دوم دو حرفیست٬‌ کلمه سوم سه حرفیست٬‌چهارم چهار حرفی… تا بیستمین کلمه بیست حرفی

I do not know where family doctors acquired illegibly perplexing handwriting nevertheless, extraordinary pharmaceutical intellectuality counterbalancing indecipherability, transcendentalists intercommunications incomprehensibleness

ترجمه جمله:

نمیدانم این دکترهای خانوادگی این دست خطهای گیج کننده را از کجا کسب میکنند.با این حال سواد پزشکی انها غیر قابل کشف بودن این دست خط ها را جبران کرده و بر غیر قابل کشف بودن انها ( دست خط ) برتری میجوید.
 

آخرین مطالب

» افسوس نامه ( جمعه 10 مرداد 1393 )
» آزمون آنلاین هفتم ( سه شنبه 12 فروردین 1393 )
» نرم افزار بارکد خوان اندروید ( سه شنبه 12 فروردین 1393 )
» اسرار دلار ( دوشنبه 11 فروردین 1393 )
» دانلود freegate ( دوشنبه 11 فروردین 1393 )
» دانلود برنامه پخش تلویزیون ( دوشنبه 11 فروردین 1393 )
» دانلود silverlight ( دوشنبه 11 فروردین 1393 )
» دانلود جدول تناوبی ( یکشنبه 22 دی 1392 )
» تشکیل آب های زیر زمینی ( یکشنبه 15 دی 1392 )
» تست IQ سخت ( یکشنبه 15 دی 1392 )
» آزمون آنلاین هفتم ( یکشنبه 15 دی 1392 )
» سوالات اجتماعی هفتم ( شنبه 14 دی 1392 )
» کریسمس مبارک. ( جمعه 13 دی 1392 )
» پیانو آنلاین ( چهارشنبه 11 دی 1392 )
» دانلود pnl 3.9 ( دوشنبه 9 دی 1392 )